Hydratace rtů


Aplikace nezasíťované kyseliny hyaluronové..

Všechny toužíme po plných a krásně tvarovaných rtech.

Kyselina hyaluronová má unikátní vlastnost vázat na sebe vodu, tím zajišťuje pokožce hydrataci a přidává na objemu.

Aplikuji do rtu.

Nejedná se o injekční metodu, je to neinvazivní ošetření při kterém se pod tlakem vstříkne sérum pouze do povrchové vrstvy kůže. Sérum se dostane do pokožky a rovnoměrně se rozprostře. 

Jedná se o hydrataci rtů, výsledný efekt je velmi přirozený, vydrží 2-5 měsíců. 

Kontraindikace:

-těhotenství, nachlazení, alergie na některou složku, opar

Cena 500Kč jedna ampulka 0,3ml, na rty je zapotřebí 2-4 ampulky, po min. 2 týdnech korekce pro delší výdrž a výraznější efekt.

Co nikde nepíšou, ale měli by jste vědět před ….

Tato služba je novinka, chodí mi hodně zpráv a dotazů týkající se tohoto ošetření, proto jsem Vám sepsala pár věcí, jedná se hlavně o moje osobní postřehy z aplikace a reakce klientek, kamarádek a recenzí co jsem četla na tuto službu na internetu. 

K hydrataci rtů se používají podobná séra jako pro mezoterapii - kdo se o toto zajímá ví, že mezo se opakuje kvuli delší výdrži, nestačí  1 návštěva. 

Výdrž nezasíťované kys.hyaluronové se uvádí jeden měsíc, ovšem toto je velmi individuální u tohoto se dá výdrž pouze předpokládat, jelikož každé tělo je jiné. Jen nečekejte, že v jiném salonu mají něco lepšího než já, opravdu nemají, jelikož kosmetičky na tyto věci mohou používat pouze určité produkty, nejsme lékaři!!! 

Sérum na hydrataci rtů má schopnost vyhladit vrásky na rtu, tím se ret vypne a opticky nabyde na objemu(v podstatě takové omlazení rtů), nejedná se o výpň! Sérum se dostane pouze do vrchní vrstvy kůže. Na výplně se používají séra s většími molekulami, které tělo odbourává pomaleji.

Můj osobní zkušenost je ta, že od doby co mám takto ošetřené rty, tak mi nevysychají, nedělají se šupinky a mám je krásně vypnuté- já osobně jsem nadšená, jelikož nevyhledávám extrémy a toto je pro mě tak akorát.

Když čekáme výsledek "nějak se to prostě dovnitř dostat musí" nikde na internetu nevidíme fotky bez retuše. Po aplikaci na některých místech rtu zůstanou kapičky krve, následně stroupky.

Může se stát, že při aplikaci pero udeří do místa, které je silně prokrveno, praskne žilka a krev se rozlije buď pod kůži a vznikne modřina nebo i mimo ret na bradu nebo pod nos. Může vzniknout i malý krevní výron, takový hrbolek. Když se toto stane, není to nic příjemného, ale v oblasti rtů se naštěstí všechno rychle hojí. Také se může krev z žilky vylít ven a začat jemně krvácet.

Rty se potom dají chladit, případně modřiny natírat lioton gelem pro rychlejší hojení. 

Jak vypadá nástroj na aplikaci kys.hyaluronové ? je to něco jako propiska, když zmáčknete tlačítko, vystřelí tuha v tomto případě vystříkne trochu séra, tlak naruší kůži a seru se dostane do vrchní vrstvy pokožky.

Ještě pak přidám fotky modřinek ať víte. 

Takže bych to shrnula tak, že tato služba má i rizika, která je určitě potřeba vzít na vědomí.

Věřím, že existuje způsob, jak toto ošetření udělat jemněji a šetrněji k rtům a okolí rtů, takže určitě budu hledat a přemýšlet, protože mám moc ráda nové věci.

inCollage_20200429_144647879
inCollage_20200408_130444798