Pernamentní makeup obočí

Na obočí je možno se objednat již nyní a to na termíny od 1.4.2020

V lednu 2020 jsem se zúčastnila školení PhiAcademy (nejprestižnější beauty akademie na světě) na metodu microblading + shading a rekvalifikačního kurzu Odborník na permanentní makeup

PhiAcademy je zárukovu kvality - barevné pigmenty s garancí barevného výsledku, bez těžkých kovů a nejsou testovány na zvířatech. Barvy světlají, nemnění barvu, jako je to u levných barev. 

Microblading vydrží 1 rok až 18 měsíců, pak je nutná korekce.

Microblading - v současné době velmi populární a módní hlavně díky velmi přirozenému výslednému efektu. Čepelkou se do nejvrchnější vrstvy kůže udělají zářezy, které se vyplní barvou. Těsně po aplikaci je obočí velmi tmavé, v průběhu 4 týdnů zesvětlá a vypadá přirozeně.

Shading - stínování- dodá microbladingu hloubku a přirozenost

Cena 3.500,- Kč (microblading+shading+korekce po 6 týdnech + krém na péči po) cena je platná do 1.6.2020 cca 3 hodinyJak to celé probíhá?

Nakreslím formu - tvar obočí tužkou a společně zkonzultujeme tvar a vybereme vhodnou barvu pigmentu.

Čepelkou nakreslíme chloupky - zatím bez znecitlivujících prostředků - hned potom použijeme znecitlivující prostředek -až teď díky narušení kůže se dostane do pokožky. (klientky bolest přirovnávají k trhání chloupků nebo drobnému škrábnutí - je nutné, aby jste s tímhle počítala a při aplikaci byla klidná)

Od teď už nebudete cítit téměř nic, budeme vyplňovat nakreslené chloupky barvou.

Na závěr obočí vystínujeme strojkem a tím mu dodáme reálnější vzhled. 

Domluvíme termín korekce za 6 týdnů .Mám starý permanentní makeup 

Pokud je makeup velmi světlý, můžeme se domluvit na předělání, bohužel, málo kdy je toto možné. V případě výrazného PMU je nutné, nechat odstranit laserem. Někdy dokonce můžete dojít do stavu, kdy bude pokožka natolik poškozená a zjizvená, že už se PMU nedá udělat. Proto si opravdu dobře vybírejte salon, ať ve snaze ušetřit, nakonec nezaplatíte více v podobě nákladů na laser a následného předělání. 

Kontraindikace: v den zákroku nepít kávu, mastná pleť, špatná srážlivost krve, tvorba keloidních jizev, cukrovka typu 2, alergie na znecitlivující prostředek nebo pigment, epilepsie, těhotenství a kojení, špatný zdravotní stav v moment aplikace - opar, rýma, nachlazení,... pokud mi takhle přijdete, hned posílám domů, kožní problémy, vyrážka v místě aplikace PMU. Klientka by měla být pevně rozhodnutá, že chce aplikaci podstoupit.

Po ošetření: nevystavovat se slunečnímu záření, nenavštěvovat sauny a koupaliště, dodržovat doporučenou péči prvních 8 dní po aplikaci

Délka ošetření je cca 3 hodiny

PMU - permanentní makeup